everybody logo loves to eat

У дорогу зі смачним перекусом: на Центральному залізничному вокзалі відкрився Döner Market

У дорогу зі смачним перекусом: на Центральному залізничному вокзалі відкрився Döner Market
У дорогу зі смачним перекусом: на Центральному залізничному вокзалі відкрився Döner Market

Сьогодні, на Вокзальній площі, 2 відкрився заклад з якісним та здоровим стріт-фудом. Так-так, вулична їжа може бути корисною, саме це й доводять у новому Döner Market від МХП. 

Хочете чогось більш екзотичного? У такому разі можете спробувати донер по-турецьки в булочці з куркою, його ціна — від 75 до 135 грн. Новинкою у цьому Döner Market є позиції, що подаються в боксах: донер бокс або салат з курочкою, а також овочевий салат. Ці страви створені з думкою про комфорт покупців, адже їх дуже зручно взяти з собою. Крім того, до основних перекусів можна взяти й снеки: картоплю фрі, нагетси чи картопляні діпи.

 

У Döner Market працює команда кухарів, яка пройшла спеціальне навчання, аби пізнати всі тонкощі приготування страв. У складі шаурми та донерів виключно високоякісне м’ясо, яке підсмажують на вертикальному грилі. А в поєднанні зі свіжими овочами, хрумкою зеленню та унікальними соусами, які готуються за авторськими рецептами технологів МХП, виходить смачний, корисний та безпечний перекус.

«Ось чекав на потяг і побачив, що тут поруч відкривається новий заклад. Підійшов, придбав шаурму з куркою, з’їв і прийшов ще раз, бо було так смачно, що я захотів спробувати й інші страви. Взяв з собою в дорогу нагетси. Я часто подорожую залізницею, але мені тут бракувало такого місця. Так, звичайно, на території вокзалу багато точок з вуличною їжею, але вони не викликають у мене довіри. А у Döner Market я побачив, що всі процеси відбуваються з дотриманням санітарних норм, і найголовніше — інгредієнти в шаурмі були дуже свіжі, а після споживання їжі немає відчуття важкості у шлунку», — розповідає покупець Олексій.

В честь відкриття сьогодні діяла акція: до кожної шаурми чи донера покупці отримували в подарунок напій Coca-Cola. 

«Я працюю поруч, мережу Döner Market знаю, бо у мене на районі також розташована їхня точка, тому дізнавшись про відкриття, прийшла за перекусом. Приємно здивувало, що в меню є не лише шаурма, а й бокси з салатами. Впевнена, що заходитиму сюди часто», — ділиться враженнями відвідувачка Олена.

У закладі ретельно слідкують за всіма санітарними нормами та дотримуються найвищих стандартів якості й чистоти.

Перекусити шаурмою з Döner Market у Києві також можна за адресами:

вул. Срібнокільска, 20/2 (Позняки)

вул. Срібнокільска, 14/1 (Позняки)

вул. Зарічна 45/3 (Славутич)