everybody logo loves to eat

S&R Garage запускає 2 нові хардкорні смаки!

S&R Garage запускає 2 нові хардкорні смаки!
S&R Garage запускає 2 нові хардкорні смаки!

ТМ Seth & Riley’s Garage представляє найдрайвовіші новинки цієї весни: Seth & Riley`s Garage Hardcore taste Cherry & More та Seth & Riley`s Garage Hardcore taste Grapefruit & More, які чудово освіжають і можуть стати постійними гостями бурхливих вечірок.


Саме час підготуватися до пікніків, вилазкам з друзями та вечірок вдома. Попереду Великодні вихідні та травневі свята, а це значить, що на всіх чекають застілля, відпочинок і зустрічі з родиною.

Дуже вчасно, S & R Garage запускає 2 нових хардкорних смаку!

  • Seth & Riley`s Garage Hardcore taste Cherry & More має чистий, освіжний солодовий аромат у поєднані зі смаком вишні. Приємна легка кислинка додає напою незабутнього смаку.
  • Seth & Riley`s Garage Hardcore taste Grapefruit & More має чистий солодовий аромат у поєднанні з легким фруктовим ароматом і вираженим смаком грейпфрута з легкою хмельовою гіркотою.

Що добре, новинки вже доступні на полицях магазинів у банці об’ємом 0,5 л та скляній пляшці об’ємом 0,44л.  

Нагадаємо, що тусівка S&R Garage ще складається зі смаків сицилійського апельсина, Granny’s Anti-compote, Hard Lemon і всі вони найкраще смакують охолодженими!

 


***Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.